SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Eğitim Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Eğitim Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

EĞİTİM FAKÜLTESİ 2016-2017 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI (27/1/17)

Tarih: 27/01/2017

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

2016-2017 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ  

Adı Soyadı

Ders Kodu

Dersin Adı

TARİH

SAAT

 

 

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

 

 

 

 

Prof. Dr. Nejat Sefercioğlu (Bölüm Başkanı)

 

TUDE  101

Osmanlı Türkçesi I

31.01.2017

11:00

Victory

TUDE 107

Eski Türk Edebiyatına Giriş I

01.02.2017

11:00

F305

TDE 419

ESKİ TÜRK EDEBİYATI V

31.01.2017

11:00

Victory

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Erkan Demir

 

 

 

TUR 111

OSMANLI TÜRKÇESİ I

02.02.2017

16:00

F305

TUDE 113

Türkolojiye Giriş ve Türk Kavimleri

02.02.2017

16:00

F305

TUDE 105

Türkiye Türkçesi I

02.02.2017

16:00

F305

SNA 201

Türk Dili I: Ses ve Yapı Bilgisi

02.02.2017

16:00

F305

 

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Zeki Akçam

 

 

 

 

TUDE 111

Türk Halk Edebiyatına Giriş I

02.02.2017

14:30

F306

SNA 403

Din Kültürü ve Ahlak Bilg. Öğr.

02.02.2017

14:30

F306

TUR 203

TÜRK HALK EDEBİYATI I

02.02.2017

14:30

F306

TUDE 201

Anonim Türk Halk Edebiyatı Nesri

02.02.2017

14:30

F306

GKD 403

Kıbrıs Türk Kültürü

02.02.2017

14:30

F306

 

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Elza Demirdağ

 

 

 

TUR 105

EDEBİYAT BİLGİ VE KURAMLARI I

31.01.2017

11:00

Victory

TUR 201

TÜRK DİLBİLGİSİ III :SÖZCÜK BİLGİSİ

31.01.2017

11:00

Victory

TUDE  103

Türk Dili Tarihi

31.01.2017

14:00

Victory

TUR 103

TÜRK DİL BİLGİSİ I: SES BİLGİSİ

31.01.2017

14:00

Victory

 

 

 

 

 

 

Dr. Münevver Kata

 

 

 

TAR 101

ONLINE

01.02.2017

10:00

INDEP.-VICTORY

HIST 001

ONLINE

01.02.2017

10:00

INDEP.-VICTORY

GCC 401

ONLINE

01.02.2017

10:00

INDEP.-VICTORY

TAR 101

TÖB + TUDE

01.02.2017

10:00

INDEP.-VICTORY

 

         

Türkçe Öğretmenliği Bölümü

 

Yrd. Doç. Dr. Şentaç Arı(Bölüm Başkanı)

TUR 303

ANLAMA TEKNİKLERİ II: DİNLEME E.

31.01.2017

10:00

F305

EGT 303

ÖZEL ÖĞRETİM YÖTEMLERİ I

31.01.2017

10:00

F305

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Yavuz Demir

 

 

 

 

TUR 207

YENİ TÜRK EDEBİYATI I

02.02.2017

11:00

F306

TUR 209

METİN İNCELEME I : HİKAYE VE ROMAN

31.01.2017

12:00

F305

TUR 307/TDE 413

DÜNYA EDEBİYATI

31.01.2017

12:00

F305

TUR 205

ESKİ TÜRK EDEBİYATI I

02.02.2017

15:00

F203

TUDE 109

Yeni Türk Edebiyatına Giriş I

02.02.2017

11:00

F306

 

 

 

 

 

 

Dr. Nigar Nagıyeva

 

 

 

TUR 107

YAZILI ANLATIM I

01.02.2017

11:00

F305

TUR 301

ANLAMA TEKNİKLERİ I:OKUMA EĞİTİMİ

02.02.2017

11:00

F306

TURK101

TürkçeI: Yazılı Anlatım

31.01.2017

14:00

Victory

SNA 407

Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı

01.02.2017

14:00

F204

 

 

 

 

 

 

Yrd.Doç.Dr. Ramazan Çakır

TURK 101

YAZILI  ANLATIM (RPD)

01.02.2017

15:00

D-DAY

TURK 101

YAZILI  ANLATIM (OKÖ)

01.02.2017

15:00

D-DAY

GK303

Kıbrıs Türk Kültürü

01.02.2017

15:00

D-DAY

TURK 101

YAZILI  ANLATIM (SNM)

01.02.2017

15:00

D-DAY

TURK 101

YAZILI  ANLATIM (ZHM)

01.02.2017

15:00

D-DAY

TRK001

Turkish I : Writing

01.02.2017

15:00

D-DAY

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Havva Çınar

TURK001

ONLINE Türkçe

02.02.2017

12:00

VISION.-VICTORY

TUR 305

ÇOCUK EDEBİYATI

02.02.2017

12:00

VISION-VICTORY

 

 

       

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

 

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Lort

RPD203

İstatistik I

31.01.2017

14:00

Victory

 

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Nuri Kara

 

EDU 103

Introduction to Educational Sci.

31.01.2017

11:00

Victory

SNA 203

Fizik

31.01.2017

14:00

Victory

 

         

Dr. Ali Darabi

EFL 101

English I

31.01.2017

14:00

Victory

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Sonuç Dimililer

 

ELT 305

Teaching Four Skills I

31.01.2017

12:00

F305

EDU 309

Classroom Management

01.02.2017

11:00

F305

 

 

 

 

 

 

 Dr. Ceren Öztabay

 

 

EDU 209

Teaching Principles and Methods

01.02.2017

10:00

CF 201

ELT 301

Teaching English to Young Learners I

01.02.2017

14:00

CF 201

GCC 201

History of Turkish Education

01.02.2017

12:00

CF 201

 

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kanık

EFL 101

English I

02.02.2017

10:00

CF202

ELT 303

Specific Teaching Methods II

02.02.2017

10:00

CF202

Sınıf Öğretmenliği Bölümü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Olga Pilli(Bölüm Başkanı)

SNA 307

Matematik Öğretimi I

31.01.2017

10:00

F306

EGT205

Ölçme ve Değerlendirme

31.01.2017

10:00

F306

SNM 301

Ölçme ve Değerlendirme

31.01.2017

10:00

F306

EDU 209

Teaching Principals and Techniques

31.01.2017

10:00

F306

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Özgür Batur (Dekan Yard.)

 

 

GKD 201

BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ

02.02.2017

10:00

CF202

SNM 101

Eğitim Bilimine Giriş

01.02.2017

10:00

CF 201

MEG 103

Eğitim Bilimine Giriş

01.02.2017

10:00

CF 201

 

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Suzan Sönmez

 

 

 

 

 

 

OKÖ 103

İNSAN ANATOMİSİ VE FİZYOLOJİSİ

31.01.2017

14:00

Victory

RPD102

Fizyolojik Psikoloji

31.01.2017

14:00

Victory

SNA 103

Genel Biyoloji

31.01.2017

14:00

Victory

SNA 209

Fen ve Teknoloji Lab. Uygulamaları ı

31.01.2017

14:00

Victory

SNA 301

Fen ve Teknoloji Öğretimi I

31.01.2017

14:00

Victory

SNA 405

Trafik ve İlk Yardım

31.01.2017

14:00

Victory

SNA 211

Çevre Eğitimi

31.01.2017

14:00

Victory

Zihin Engelliler Öğretmenliği

 

 

 

 

Öğr. Gör.Pelin Aykut Khalil(Bölüm Başkanı)

 

 

 

 

 

 

OKÖ 215

Kaynaştırma Eğitimi

31.01.2017

15:00

VİSİON

EGT 423

ÖZEL EĞİTİM

31.01.2017

15:00

VİSİON

SNM 405

Özel Eğitim

31.01.2017

15:00

VİSİON

EDU 417

Special Education

31.01.2017

15:00

VİSİON

EDU 313

Special Education

31.01.2017

15:00

VİSİON

EGT203

Özel Eğitim

31.01.2017

15:00

VİSİON

RPD405

Öğrenme Güçlükleri

31.01.2017

15:00

VİSİON

ZHA 403

YASALAR VE ÖZEL EĞİTİM

31.01.2017

15:00

VİSİON

 

 

 

 

 

 

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü

 

 

 

Prof. Dr. Müzeyyen Güler

RPD305

Kişilik Kuramları

31.01.2017

14:00

Victory

RPD…

RPD Seçmeli (Endustri Psikolojisi)

01.02.2017

11:00

F305

 

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Nur Yeliz Gülcan(Bölüm Başkanı)

 

 

 

EGT105

Sosyolojiye Giriş

31.01.2017

11:00

Victory

EGT107

Felsefeye Giriş

31.01.2017

14:00

Victory

SNG 201/MEG 101

Felsefe

31.01.2017

14:00

Victory

SNG 203

Sosyoloji

31.01.2017

11:00

Victory

SNA 105

Uygarlık Tarihi

31.01.2017

11:00

Victory

 

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Fatma Demir

 

 

EGT103

Eğitim Bilimine Giriş

02.02.2017

16:00

CF 202

GK211

Bilim Tarihi

02.02.2017

16:00

CF 202

EGT 209

Eğitim Sosyoloji

02.02.2017

16:00

CF 202

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Tuba Him

 

 

 

RPD201

Rehberlik ve Psikolojik Danışma

01.02.2017

14:00

VİCTORY

SNM 403

Rehberlik

01.02.2017

14:00

VİCTORY

ZHM 305

Rehberlik

01.02.2017

14:00

VİCTORY

EGT207

Ergenlik Psikolojisi

02.02.2017

14:00

VİCTORY

 

         

Okul Öncesi Öğrt.

 

Doç. Dr. Neslihan Durmuşoğlu Saltalı

EGT 311

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I

01.02.2017

14:00

VİCTORY

OKÖ 203

ERKEN ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE G. 

02.02.2017

14:00

VİCTORY

 

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr. Oxana Manolova(Bölüm Başkanı)

 

 

 

 

EGT 309

SINIF YÖNETİMİ (TÖ)

01.02.2017

14:00

VİCTORY

ZHM 303

Sınıf Yönetimi

01.02.2017

14:00

VİCTORY

SNM 303

Sınıf Yönetimi

01.02.2017

14:00

VİCTORY

EGT427

Eğitim Yönetimi

01.02.2017

15:00

 

EDU 423

Research Methods

01.02.2017

14:00

VİCTORY

GK405

Bilimsel Araştırma Yöntemleri

01.02.2017

14:00

VİCTORY

 

 

 

 

 

 

Öğr.Gör. Aytaç Dilek

 

 

 

OKÖ 101

OKUL ÖNCESİ EĞİTİME GİRİŞ

01.02.2017

14:00

VİCTORY

EGT 115

EĞİTİM BİLİMLERİNE GİRİŞ

02.02.2017

14:00

VİCTORY

OKÖ 207

ÇOCUKTA OYUN GELİŞİMİ

01.02.2017

12:00

CF 201

EGT 211

ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ

02.02.2017

12:00

INDP

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Mehmet Ali Ateş

 

 

OKÖ 205

YARATICILIK VE GELİŞTİRİLMESİ

01.02.2017

11:00

F305

OKÖ 300

BEDEN EĞİTİMİ VE OYUN ÖĞRETİMİ

31.01.2017

11:00

Victory

OKÖ 303

FEN EĞİTİMİ

01.02.2017

11:00

F305

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Necla Göktan

 

 

EGT 213

ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ

31.01.2017

15:00

VİSİON

EGT 103

EĞİTİM BİLİMİNE GİRİŞ

31.01.2017

15:00

VİSİON

SNG 401

Etkili İletişim

31.01.2017

15:00

VİSİON

Müzik Öğretmenliği

 

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Sönmezler

 

 

 

SNA 205

Müzik

01.02.2017

14:00

Victory

MUS 2011

Armoni Konturpuan Eşlik III

01.02.2017

14:00

Victory

MUS 1011

Armoni Konturpuan Eşlik I

01.02.2017

14:00

Victory

OKÖ 301

MÜZİK EĞİTİMİ I

01.02.2017

14:00

Victory

DİĞER FAKÜLTELER

 

Dr. Saman Hashempoor

ELT 201

English Literature I

31.01.2017

15:00

VİSİON

SNA 207

Beden Eğitimi ve Spor Kültürü

31.01.2017

15:00

VİSİON

PART-TIME

 

Raif Yücelten

OKÖ 415

Değerler Eğitimi

31.01.2017

10:00

F203

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Şaziye Öner Avcıkadir

RPD307

Mesleki Rehberlik ve Danışma

31.01.2017

14:00

Victory

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Ayten Özipek

 

 

 

RPD301

Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri

01.02.2017

14:00

VİCTORY

RPD403

Bireyle Psikolojik Danışma Uygulaması

01.02.2017

14:00

VİCTORY

EGT 421

REHBERLİK

01.02.2017

14:00

VİCTORY

EGT 405

REHBERLİK

01.02.2017

14:00

VİCTORY

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Hüseyin Düz

OKÖ 105

Psikolojiye Giriş

31.01.2017

11:00

Victory

RPD 101

Fizyolojik Psikoloji

31.01.2017

11:00

Victory

OKÖ 201

Anne Çocuk Beslenmesi

01.02.2017

15:00

CF 202

 

 

Öğr. Gör. Tahir Özbilen

İST307

İSTATİSTİK

31.01.2017

14:00

Victory

Öğr. Gör. Yusuf Kata

SNA 101

Temel Matematik I

02.02.2017

10:00

F204